O firmie
ROYAL SOLUTIONS POZNAŃ  to firma działająca w sektorze Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu.
Najważniejszym zadaniem firmy jest pośrednictwo w nabywaniu i sprzedaży nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz podmiotów  komercyjnych. ROYAL SOLUTIONS  jest licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie  nieruchomościami. W celu oferowania usług na jak najwyższym poziomie, świadczone są one przez  ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW  z wielu dziedzin.

Współpracujemy aktywnie z najlepszymi kancelariami notarialnymi oraz bankami w zakresie doradztwa i udzielania kredytów co pozwala na szybszą a także bardziej efektywną korelację  z klientem.  

Specjalizujemy się w sprzedaży LUKSUSOWYCH NIERUCHOMOŚCI W  POLSCE I NA ŚWIECIE.

W naszej ofercie luksusowe domy, rezydencje, apartamenty, dworki, pałace, lofty, kamienice ….

Naszymi Partnerami są Maklerzy  w kilku  miejscach  na świecie takich jak : Hiszpania – Alicante- Toraviejja  ,Wyspy Kanaryjskie- Teneryfa- Gran Canaria, Baleary – Majorka -Ibiza, Stany Zjednoczone – Floryda – Miami- Claerwater- St. Petersburg -Sarasota.

Naszymi Klientami są osoby   wymagające i poszukujący dla siebie idealnych ,wymarzonych nieruchomości mieszkalnych oraz  Inwestorzy poszukującyhc okazyjnych nieruchomości z wysoką stopą zwrotu.

ROYAL SOLUTIONS  jest także firmą doradczą działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych , która oferuje kompleksowe usługi podmiotom związanym z tym segmentem rynku.  Doradzamy inwestorom, najemcom i właścicielom nieruchomości . Budujemy trwałe relacje z klientami, oparte na wysokiej jakości świadczonych usług, ścisłej współpracy i zaufaniu. Dajemy naszym klientom dostęp do rzetelnych informacji, kontaktów i szerokiej wiedzy o sytuacji na rynku, by zapewnić firmom wymierne korzyści.

ROBIMY TO CO  KOCHAMY !!!!
Nasze motto  brzmi :
 …… Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA I LUKSUSU .…. i nie jest przypadkowe !!..